Mīluļa CV

Mīluļa CV: Iemīļotā kaķenīte Minka-Minkus

Visu dzīvi esmu kaķu mīle, bet, dzīvojot pilsētā, man kaķu nebija, jo mamma neļāva. Nācās draudzēties ar pagalma klaidonīšiem...
Kad vīrs kādreiz jokojot jautāja, cik un kādus kaķus es gribētu, es teicu: melnu, baltu, rudu un pelēku strīpainu. Vēl labi būtu, ja kāds būtu pūkains. Tagad es pārsvarā dzīvoju laukos un man ir desmit kaķi!!! Kaut kā sanāca, ka tie paši atnāca. Vispirms melnbalta pūkainīte, tad rudais runcis. Viņiem piedzima meitene ar visām šīm krāsām. Tad pieklīda maziņš, izkāmējis un slims melns pūkainis.

Mīluļa CV: Riča kungs

Mazais, pūkainais runcītis mūsu mājās ienāca pirms krietna laika. Nesen citos medību laukos bija aizgājusi tikai pirms gada pieklīdusī kaķenīte, kuru bijām ļoti iemīlējuši, tāpēc bija skumji un nolēmām, ka jādod mājas kādam citam mīlulim. Kopā ar māsīcu aizbraucām pie Mārītes Aizkalnes pusē. Viņas baltajai kaķenei bija vairāki kaķēni. Man uzreiz iepatikās pelēkais pūkainis, kuru tad arī vedu uz mājām Preiļos. Domājām, kādu vārdu viņam dot. Toreiz dziesmu šovā piedalījās Riču ģimene, un māsa ierosināja kaķīti nosaukt par Riču.

Mīluļa CV: Tomiks ļaujas glāstiem un bučiņām

Nataljas Ivanānes ģimene lolo kaķi Tomiku. Mīlulis ģimenē ienāca divu mēnešu vecumā no kāda pagalma Preiļos, lai gan Natalja uzskatīja, ka dzīvoklis nav īstās mājas kaķim vai sunim. Ieraugot kaķi, Nataljas māsa teica, lai viņa paņemot kaķi uz mājām, nav labi, ka tas bēdīgs klejo pa ielām. Natalja atnesa kaķīti uz mājām, visi draugi, ģimene meklēja saimnieku, varbūt kāds kaķīti bija pazaudējis, taču saimnieks neatsaucās. 

Mīluļa CV: Pukse

2021. gada vasarā pie mums vasarnīcā bija pieklīdusi kaķene, kas pēc pusotra gada laimīgas dzīves nomira ar vēzi. Kaķeni iesaucu par Munci, bet vīrs sauca par Puksi. Vēlāk, 2023. gada 26. maijā, no Daugavpils patversmes paņēmām mājās astoņus mēnešus vecu kaķenīti, un, lai atkal kaķim nebūtu divi vārdi, nosaucām uzreiz par Puksi.

Mīluļa CV: Kaķenīte Fidži

Mūsu mājas mīlulis ir kaķenīte Fidži. Viņa pie mums nonāca no kaķu patversmes "INGATO", kas atrodas tepat Līvānos. Kaķenīti ieraudzīju Facebook, kur šīs biedrības dibinātāja Inita Klindžāne bija ievietojuši bildi, ka kaķenīte meklē mājas. Tobrīd es atrados slimnīcā. Ieraugot šo bildi ar pelēcīgās krāsas kaķenīti ar dzeltenīgas dzintarkrāsas acīm, es to nosūtīju bērniem uz mājām. Un jautāju, vai nevēlas šo mīluli mūsu mājās? Atbilde bija viennozīmīgs – jā. Tajā pašā dienā es sazinājos ar Initu Klindžāni un teicu, lai šo kaķenīti nevienam neatdod.

Lapas