Apbalvoja labākos Daugavpils sportistus

24. maijā tika pasniegtas naudas balvas trīs Daugavpils sportistiem un viņu treneriem –  Daugavpils Sporta skolas boksa nodaļas audzēkņiem Nikitam Prohovskim (treneris Ritvars Šuļga) un Emmanuilam Sidorenko (treneris Vladislavs Sokolovs), kā arī vieglatlētei Ludmilai Tokarevai.
Aprīļa sākumā visi boksa līdzjutēji un daugavpilieši sekoja līdzi Daugavpils bokseru gaitām Eiropas čempionātā boksā vīriešiem un sievietēm, kas norisinājās Horvātijā. Latvijas jauniešu U19 vecuma grupas izlases sastāvā tika iekļauti arī trīs Daugavpils Sporta skola boksa nodaļas audzēkņi – Nikolajs Zamjatins, Emmanuils Sidorenko un Nikita Prohovskis. Par Latvijas izlases U19 treneri tika nozīmēts sporta skolas treneris Ritvars Šuļga.
Šajās sacensībās augstus rezultātus uzrādīja N. Porhovskis, kas svara kategorijā līdz 80 kg izcīnīja 2. vietu. Nikitam tika piešķirta naudas balva 1707,00 eiro apmērā, savukārt viņa treneris R. Šuļga saņems 853,00 eiro lielu naudas balvu.
3. vietā Eiropas čempionātā svara kategorijā līdz 63,5 kg ierindojās E. Sidorenko. Par īzcīnīto bronzas godalgu Daugavpils valspilsētas pašvaldības dome piešķirs Emannuilam naudas balvu 1024,00 eiro apmērā. Jaunā sportista treneris Vladislavs Sokolovs saņems naudas balvu 512,00 eiro apmērā.
Marta beigās Polijā tika aizvadīts Eiropas čempionāts vieglatlētikā iekštelpās. L. Tokareva izcīnīja 3. vietu S75 vecuma grupā 5000 m soļošanas distancē. Par gūtajiem panākumiem Ludmilai tiks piešķirta naudas balva 300,00 eiro apmērā