Raidījumu cikla “Par robežām bez robežām” 8. raidījums

Politiķu aktivitātes Latgales reģiona stiprināšanai

Raidījumu cikla “Par robežām bez robežām” noslēdzošajā raidījumā – politiķu darbs Latgales labā, iespējas, problēmu risinājumi, Latgales uzņēmēju attīstības perspektīvas. Politiķu redzeslokā ieskicēto problēmu, aktualitāšu analīze, risinājumi nākotnē, kas iezīmē politiķu atbildību, iespējas un varēšanu to risināšanā.

Kas šobrīd aktuāls Latgalē, kādi ir galvenie un līdz šim neatrisinātie sociālpolitiskie problēmjautājumi? Kāpēc tiem jāpievērš uzmanība medijos TV un radio raidījumu veidolā?

Aktuālā jautājuma iztirzājumā – politiķu darbs, lai stiprinātu Latgales reģionu kā ekonomiski vājāku reģionu, iespējas Latgales attīstībai visās jomās. Vairāku no Latgales reģiona ievēlēto LR Saeimas deputātu viedoklis Latgales attīstības jautājumos – Aldis Adamovičs (Jaunā Vienotība), Ilga Šuplinska (Jaunā konservatīvā partija), Andris Kazinovskis  (Jaunā konservatīvā partija), Inga Goldberga (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija), Edmunds Teirumnieks (Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"), Janīna Kursīte (Politiskā partija “KPV LV”), tāpat savu viedokli paudīs Latgales Plānošanas reģiona administrācijas vadītāja Iveta Maļina–Tabūne, Latgales SEZ Uzraudzības komisijas priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis. Atskatoties uz visos iepriekšējos raidījumos aktualizētajiem robežjautājumiem, raidījumā uzrunāto viedoklis arī par tiem, piemēram, Latgales karoga tēmas risinājumu, pierobežas mediju telpas situācijas uzlabošanu u.c.

Raidījums skatāms svētdien, 10. novembrī plkst. 16.00 ar atkārtojumu nākamās nedēļas trešdienā plkst. 22.30 un piektdienā plkst. 11.30 “Re: TV” kanālā, dzirdams radio “Ef-Ei” otrdien, 12. novembrī plkst. 18.30, kā arī skatāms Latgolys entuziastu grupys Biļdis www.youtube.com kanālā un lapā www.facebook.com, sadarbības partneru internetvietnēs.

Raidījums top ar programmas “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” atbalstu. Projektu finansē Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Par robežām bez robežām” saturu atbild tā veidotāji- Latgolys entuziastu grupa Biļdis (Projekta līgums Nr.2019.LV/MA/017/24)

#SIF_MAF2019

Projekta vadītāja Ineta Atpile-Jugane

bildis@inbox.lv

 

Raidījuma ieraksts:  https://www.youtube.com/watch?v=b5YwIU4bCJ0