Daugavpils šāvējiem medaļu birums Latvijas čempionātā

4. novembrī Daugavpils komanda piedalījās Latvijas sporta veterānu čempionātā ložu šaušanā Dobeles šautuvē. Dalībnieki startēja divās vecuma grupās: 40–55 gadi un 55+, sociālajā tīklā Facebook raksta Daugavpils komandas pārstāvis Andris Vagalis.
Vecuma grupā 40–55 gadi vīriešu konkurencē Anatolijs Griškjāns izcīnīja 3. vietu šaušanā ar mazkalibra pistoli (MP30) un 3. vietu šaušanā ar mazkalibra šauteni (MŠ30). Komandas biedrs Vlads Butkis šajā pašā grupā izcīnīja 1. vietu vingrinājumā MŠ30. Savukārt sieviešu konkurencē Margarita Orlova izcīnīja 2. vietu vingrinājumā MP30.
Godalgas izcīnītas arī vecuma grupā 55+ gadi, proti, Vija Vagale izcīnīja zelta medaļu vingrinājumā MP30 un sudraba medaļu vingrinājumā MŠ30, bet Andris Vagalis – sudrabu vingrinājumā MŠ30 un bronzu vingrinājumā MP30.
Sieviešu konkurences vingrinājumu kopvērtējumā Vijai Vagalei ir 3. vieta, bet vīriešu konkurences vingrinājumu kopvērtējumā Andrim Vagalim 2. vieta un Antolijam Griškjānam – 3. vieta. Šos panākumus sekmēja trenera Dmitrija Vasiļjeva atbalsts.
Ārpus pjedestāla palika daugavpilieši Dmitrijs Vasiljevs, Rūdolfs Veļičko, Jānis Rutka un Pjotrs Krukovskis.