Izcīna medaļas Eiropas vecmeistaru čempionātā vieglatlētikā

Normundam Ivzānam un Jurim Lebedokam – augsti rezultāti sacensībās

No 20. līdz 27. februārim Portugāles pilsētā Bragā norisinājās Eiropas vecmeistaru čempionāts vieglatlētikā telpās, kurā augstus rezultātus sasniedza un medaļas ieguva Latgales sportisti.
Preilietis Normunds Ivzāns, kurš pārstāvēja Jēkabpili, izcīnīja otro vietu 3000 metru soļošanā V50 vecuma grupā – 14:51.63, piekāpjoties vien Spānijas soļotājam Porrasam Hidalgo Huanam Antonio, kurš uzvarēja ar rezultātu – 12:49.44.
Otro sudraba medaļu Preiļu sportists izcīnīja 26. februārī notiekošajā Eiropas vecmeistaru čempionātā soļošanā 5000 metru soļojumā V50 grupā ar rezultātu 22:47.00.

Arī Līvānu sportistam Jurim Lebedokam augsti rezultāti sacensībās – Eiropas čempionāta bronzas medaļa vecmeistariem augstlēkšanā V65 grupā – 1,35 m un bronzas medaļa arī trīssoļlēkšanā V65 grupā – 9,46 m. Apsveicam sportistus un vēlam panākumus arī turpmāk!

Soļotājs Normunds Ivzāns Portugālē izcīnīja divas sudraba medaļas – 3000 m soļošanā un 5000 m soļojumā