Palīdzēsim Lolitai uzvarēt vēzi!

Lolitai no Daugavpils ir 55 gadi, viņa izaudzinājusi trīs bērnus un vairāk nekā 30 gadus nostrādājusi Daugavpils Universitātē. Viņa ir pedagoģijas doktore, Fizikas un matemātikas katedras docente, kura savu dzīvi ir veltījusi dabaszinātņu izglītības uzlabošanai.

Līdz pagājušajai vasarai Lolitas dzīve ritēja ierastajās gaitās, līdz tika atklāta onkoloģiska saslimšana – plakanšūnu karcinoma. Bija operācija, staru terapija, un likās, ka būs slimība uzveikta. Taču šī gada pavasarī ārsti konstatēja, ka slimība progresē. Terapijai ir nepieciešams medikaments Pembrolizumab, ko valsts diemžēl Lolitas gadījumā nekompensē. Iesniegts pieteikums zāļu individuālajai kompensācijai Nacionālajā veselības dienestā, kas labākajā gadījumā segs tikai nelielu daļu no nepieciešamās summas.

Ik pēc 3 nedēļām Lolitai nepieciešami 4 063,24 eiro zāļu iegādei. Pirmā deva iegādāta par ģimenes līdzekļiem, taču ārstniecības turpināšanai gada garumā nepieciešami vēl 65 011,84 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ Lolita no sirds lūdz līdzcilvēku atbalstu palīdzēt uzveikt vēzi.

Lolita ir vajadzīga saviem bērniem, jaunākajai meitai ir tikai 18 gadi. Uzlabojot veselību, viņa ar savām zināšanām un pieredzi vēlas palīdzēt jaunajai paaudzei izprast pasaules kārtību, patiesās vērtības, padarot mūsu dzīvi kaut par kripatiņu labāku. Lolita tic, ka "gūt var ņemot, gūt var dodot, taču dodot gūtais neatņemams."

Palīdzēsim Lolitai!

Ziedot vari portālā https://www.ziedot.lv/palidziba-lolitai-jonanei-4014

P.S. Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100 % apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no jūsu ziedojumiem.