Raidījums “Laika leigučuos” - vienpadsmitā sērija

“Laika Leigučuos” 11. raidījums

 

            Drukātais un rakstītais vārds – ziņas, notikumu apskati, intervijas ir neatņemama cilvēka ikdienas sastāvdaļa. No 90-tajiem gadiem situācija drukāto mediju laukā ir krietni mainījusies, tā laika laikrakstus nomainījuši citi, turklāt ne tikai drukātā formātā. Vērojamas atšķirīgas tendences un jaunu drukāto mediju aktīva darbība, kas pievērš uzmanību tieši latgaliešu valodai.

Kā Latgalei nozīmīgu personībuiepazīsim balvenieti Rutu Cibuli, kuru pazīstam kā kultūras jomas pārstāvi un aktīvu vadošo darbinieci. Šoreiz saruna par atmodas laika aktivitātēm Balvu pusē un R. Cibules veikumu Ziemeļlatgales nemateriālā mantojuma saglabāšanā, izpētē un popularizēšanā.

Latgales kultūrtelpas aktualitāšu sadaļā ekskluzīva ciemošanās Latgales pārstāvniecībā Rīgā, kur 11. decembrī notika Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes un no Latgales vēlēšanu apgabala ievēlēto 13. Saeimas deputātu tikšanās, kurā tika spriests par izaicinājumiem Latgales reģiona attīstībā.

Raidījums skatāms 19. decembrī plkst. 18.00 “Dautkom TV”, 27. decembrī plkst. 17.30 “Re:TV”, kā arī no 19. decembra sadarbības partneru www.lakuga.lv, www.lpr.gov.lv, www.grani.lv, www.rezekneszinas.lv, www.vieteja.lv, www.daugavpilszinas.lv internetvietnēs un Latgolys entuziastu grupys „Biļdis” sociālo tīklu profilā.

Raidījuma “Laika Leigučuos” radioversija būs dzirdama radio 19. decembrī

plkst. 19.00 ar atkārtojumu 23. decembrī plkst 16.00.

Raidījums tapis ar VRAA mērķprogrammas “Reģionālo un vietējo mediju atbalsta programma” apakšprogrammas “Atbalsts sabiedriski nozīmīgas žurnālistikas radīšanai medijos Latgales plānošanas reģionā” atbalstu.

 

Raidījuma veidotāji – Latgolys entuziastu grupa „Biļdis”

https://mail.inbox.lv/view?msgmailbox=INBOX&index=40999&array_index=16&id=3&part_id=3&actionID=view_attach&f=Ruta+Cibule.jpg&thumb=0&cache=d32188bd4a4d93447a2c6a0e29af8803

Foto  (Ruta Cibule) no „Biļdis” arhīva

 

Saite uz 11. raidījumu: https://www.youtube.com/watch?v=hwdtZYnbcwk