Raidījums “Laika leigučuos” - desmitā sērija

“Laika Leigučuos” 10. raidījums

 

            Raidījumā salīdzināsim, kā Robežsargu mācību centrs Rēzeknē kopš 1992. gada attīstījies par Valsts Robežsardzes koledžu, kā mainījusies infrastruktūra un kādos apstākļos tiek īstenots studiju process mūsdienās.

Kā Latgalei nozīmīgu personību iepazīsim ilggadējo Rakstniecības un Mūzikas muzeja galveno krājuma glabātāju Annu Eglienu, kura veidojusi pirmo F. Trasuna muzeja “Kolnasāta” ekspozīciju un popularizējusi Latgales literātu atstāto mantojumu.

Latgales kultūrtelpas aktualitāšu sadaļā – turpināsim atspoguļot 13. Saeimā no Latgales vēlēšanu apgabala ievēlēto deputātu Janīnas Jalinskas (ZZS) un Ingas Goldbergas („Saskaņa”) viedokli par iecerēm, ko viņi vēlas paveikt Latgales reģiona attīstībai.

Raidījums skatāms 12. decembrī plkst. 19.00 “Dautkom TV”, 13. decembrī  plkst. 17.30 “Re: TV”, kā arī no 13. decembra sadarbības partneru www.lakuga.lv, www.lpr.gov.lv, www.grani.lv, www.rezekneszinas.lv, www.vieteja.lv, www.daugavpilszinas.lv internetvietnēs un Latgolys entuziastu grupys „Biļdis” sociālo tīklu profilā.

Raidījuma “Laika Leigučuos” radioversija būs dzirdama radio 12. decembrī

plkst. 19.00 ar atkārtojumu 16. decembrī plkst 16.00.

Raidījums tapis ar VRAA mērķprogrammas “Reģionālo un vietējo mediju atbalsta programma” apakšprogrammas “Atbalsts sabiedriski nozīmīgas žurnālistikas radīšanai medijos Latgales plānošanas reģionā” atbalstu.

 

Raidījuma veidotāji – Latgolys entuziastu grupa Biļdis

https://mail.inbox.lv/view?msgmailbox=INBOX&index=40969&array_index=4&id=3&part_id=3&actionID=view_attach&f=Egliena+foto.png&thumb=0&cache=d32188bd4a4d93447a2c6a0e29af8803

Foto  no Biļdis arhīva

Saite uz 10.raidījumu: https://www.youtube.com/watch?v=F7VsWii81iU