Raidījums “Laika leigučuos” - piektā sērija

“Laika Leigučuos” 5.raidījums

            Novadmācība, savas valodas un dzimtās puses izzināšanas nepieciešamība Baltinavas pusē visos laikos bijusi pašsaprotama un neaizstājama. Imants Slišāns un viņa devums dzimtās vietas un latgaliešu valodas mācīšanā kopš Latvijas neatkarības atgūšanas- raidījuma redzeslokā. Latgalei nozīmīgu personību rubrikā iepazīsimies ar Andra Eriņa  atmiņām par viņa drosmīgo darbību pirms Latvijas neatkarības atgūšanas, Latvijas Tautas frontē,  par barikāžu laiku, par stipro pārliecību un darīšanu savas zemes un tautas labā.

Latgales kultūrtelpas aktualitāšu sadaļā turpināsim informēt par Latgales kongresa simtgades atzīmēšanā aktualizētajām tēmām, proti, Latgales kultūrvēstures muzejā izveidotās tematiskās izstādes “Pāri slieksnim” nozīmi sabiedrības izglītošanā par maz pētīto un atspoguļoto tēmu.

Raidījums skatāms 7.novembrī plkst. 19: 00 “Dautkom TV”, 8.novembrī  plkst. 17: 30       “Re: TV”, kā arī no 8.novembra sadarbības partneru www.lakuga.lv, www.lpr.gov.lv, www.grani.lv, www.rezekneszinas.lv, www.vieteja.lv, www.daugavpilszinas.lv  internetvietnēs un Latgolys entuziastu grupys Biļdis sociālo tīklu profilā.

Raidījuma “Laika Leigučuos” radioversija būs dzirdama radio  “Ef- Ei” 8.novembrī

plkst. 19: 00 ar atkārtojumu 11.novembrī plkst 16: 00.

Raidījums tapis ar  VRAA mērķprogrammas “Reģionālo un vietējo mediju atbalsta programma” apakšprogrammas  “Atbalsts sabiedriski nozīmīgas žurnālistikas radīšanai medijos Latgales plānošanas reģionā” atbalstu.

 

Raidījuma veidotāji – Latgolys entuzastu grupa Biļdis

https://mail.inbox.lv/view?msgmailbox=INBOX&index=40820&array_index=0&id=3&part_id=3&actionID=view_attach&f=Erins-+foto.jpg&thumb=0&cache=d32188bd4a4d93447a2c6a0e29af8803

Foto  no  Biļdis personīgā arhīva – Andris Eriņš

 

Saite uz 5.raidījumu: https://www.youtube.com/watch?v=-eE7LoZyadU