Raidījums “Laika leigučuos” - otrā sērija

“Laika Leigučuos”, 2. raidījums

 

2. raidījumā atskatīsimies uz Rēzeknes novada Rikavas un Dricānu kultūras namu attīstības ceļu no Latvijas neatkarības atgūšanas līdz šodienai. Ciemosimies arī Rīgā pie filozofijas zinātņu doktora, profesora, literatūras un mākslas zinātnieka, literatūrkritiķa, daudzu Latgalei nozīmīgu grāmatu un publikāciju autora Pētera Zeiles, kurš Latgales vārdu ierakstījis ne tikai Latvijas vēsturē, bet patur to savā sirdī katru dienu. Raidījumā P. Zeile pastāstīs par vairākiem saviem garadarbiem, kas tapuši kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, un ļaus ielūkoties mūsdienās tapušās publikācijās presē.

Latgales kultūrtelpas aktualitāšu sadaļā ciemosimies LR Saeimā, kur š.g. 3. oktobrī notika “Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas un Ilgtspējīgas attīstības komisijas kopsēde”, pieskaroties tajā skatītajiem Latgales sociāli politiskajiem problēmjautājumiem. Redzespunktā – LR Kultūras ministrijas paveiktais.

Raidījums skatāms 17. oktobrī plkst. 19.00 “Dautkom TV”, 18. Oktobrī plkst. 17.30 “Re : TV”, kā arī no 18. oktobra sadarbības partneru www.lakuga.lv , www.lpr.gov.lv, www.grani.lv, www.rezekneszinas.lv, www.daugavpilszinas.lv, www.vieteja.lv internetvietnēs un Latgolys entuziastu grupys Biļdis sociālo tīklu profilā.

Raidījuma “Laika Leigučuos” radioversija – radio  “Ef – Ei” katru trešdienu plkst. 19.00 ar atkārtojumu svētdienās plkst 16.00.

Raidījums tapis ar VRAA mērķprogrammas “Reģionālo un vietējo mediju atbalsta programma” apakšprogrammas “Atbalsts sabiedriski nozīmīgas žurnālistikas radīšanai medijos Latgales plānošanas reģionā” atbalstu.

 

Raidījuma veidotāji – Latgolys entuziastu grupa Biļdis

https://mail.inbox.lv/view?msgmailbox=INBOX&index=40706&array_index=9&id=2&part_id=2&actionID=view_attach&f=Prof.P%C4%93teris+Zeile.jpg&thumb=0&cache=d32188bd4a4d93447a2c6a0e29af8803

Foto – P.Zeile (no Biļdis personīgā arhīva)

 

Saite uz 2.raidījumu: https://www.youtube.com/watch?v=g8XmRbXZedA